Simman102

[Wniosek #006] Serwer SeriousRP

Wniosek numer 006

Zgłaszany przez: Simman102 ; R4K0

Dotyczy: Założenia serwera SeriousRP przez sieć xSkyGames/pod sztandarem sieci xSkyGames do gry Garry's Mod.

Opis sprawy: Nie ukrywam, że stoją za tym po części pobudki personalne. Moimi trzema głównymi inspiracjami są:

- upadłe SWWK,

- upadłe HL2RP GameUnion,

- HardRP Stan Lakeside do Army 3.

Każdy miał w sobie coś wyjątkowego. SWWK miało płynność rozgrywki, HL2RP szczelnie zamknięty NutScript, a Lakeside klimat.

Każdy z nich także borykał się z jakimś problemem - SWWK miało lekko upośledzoną mechanikę, HL2RP strasznie ścisłą tematykę, a Lakeside ze względu na Armę 3 bardzo niską płynność (20-30fpsów maks niezależnie od komputera). Szukam kompromisu pomiędzy tymi trzema. Nie chcę już teraz zanudzać technikaliami, ale ze względu na bogatą bibliotekę skryptów xSkyGames można bazować na DarkRP, tyle że szczelniej zabudowanym niż obecny serwer. Operować by mogło na whiteliście. Szczegóły do uzgodnienia. 

Uzasadnienie: Brak/niewiele znacząca konkurencja, moje oraz R4K4 niespełnione marzenia i wena do pracy. Z pieniędzmi problemu raczej nie powinno być. Dosyć często zauważa się na DarkRP komentarze typu "zajebiste RP" (chodzi oczywiście o sarkazm), więc chcemy zaoferować poważniejszą alternatywę. Znacznie podniosłoby to rangę forum, ponieważ obecnie gracze najczęściej rejestrują się w celu apelacji o unbana/złożenia podania, a biorąc przykład z Lakeside bardzo dużo załatwia się za pomocą strony internetowej, która jest głęboko osadzona w RP. 

Edytowane przez Simman102
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurwa mówiłem że mogę ci pomóc a nie że zgłaszam XDDDD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie przejdzie tak samo jak semi, polskie community gmoda nie jest na to gotowe bo jest zbyt tępawe.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 minut temu, benk86 napisał:

polskie community gmoda

Nie ma konkurencji, dlatego chcę spróbować.

xSkyGames ma już społeczność, na niej jesteśmy w stanie choćby częściowo bazować.

A tak w ogóle to jesteś na TAK czy na NIE?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Simman102 napisał:

Nie ma konkurencji, dlatego chcę spróbować.

xSkyGames ma już społeczność, na niej jesteśmy w stanie choćby częściowo bazować.

A tak w ogóle to jesteś na TAK czy na NIE?

Gdybyś przeczytał ze zrozumieniem mojego posta to byś zrozumiał że jestem na nie. Wątpie że to w ogóle by ruszyło zważając przykładowo na Ciebie, policjanta który kazał podnieść cywilowi broń.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 godzin temu, Simman102 napisał:

Chcesz bazować na społeczności DarkRP, która jest naszą społecznością dla tego trybu i ma problem z opanowaniem chociażby podstaw zwykłego RP? Nie widzę SeriousRP(nie SWRP) w gmodzie, przynajmniej na polskiej scenie. Tak jak to koleżka ujął:

21 godzin temu, benk86 napisał:

polskie community gmoda jest zbyt tępawe.

Chcesz SeriousRP - Arma III.
Może jeszcze MTA czy SAMP.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zignorowałem wypowiadających się.

Biorę na siebie ryzyko, jeśli okaże się niewypałem to przeniesiemy co się da z dorobku na DarkRP.

https://docs.google.com/document/d/1207LwY79JeNl6hjyQSwYNlI9HfOCdEnAUu7lsw2UXuk/edit?usp=sharing

Możecie zobaczyć mniej więcej postęp prac, plany dotyczące serwera itd.

Życzcie mi powodzenia, przyda mi się!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wniosek przyjęty.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Guest
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.