Simman102

Możliwość edycji postów

Moja nowa polityka pisania propozycji zmian na DarkRP okazała się być skuteczna.

Polegało to na zrobieniu przeze mnie jakby nowych podkategorii forum.

Jest to proste, czytelne, szybko rozpatrywane. Jako przykład podaje jeden z tematów.

Jest jednak pewien problem.

Brak możliwości edycji postów po pewnym czasie (jest to z tego co zauważyłem ok.5 minut)

zabija piękno tego, ponieważ koliduje to z regulaminem. Regulamin forum zabrania

pisania posta pod postem, a co mam zrobić, jeśli propozycja została rozpatrzona w grze,

ale nie na forum? Nie mogę edytować postów, więc nie ma jak dopisać, a nie będę spamować tematami.

Dziękuję moderatorom forum za scalanie moich postów w takich właśnie tematach.

Rozwiązanie jest dosyć proste: dać użytkownikom nieograniczony czas na edycję postów.

Wątpię, czy dało by się to "abusować".

Nie ma działu propozycje forum, więc dałem tutaj. Nie ma to aż takiej wagi by wnosić do zarządu.

Edytowane przez Simman102
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodano zasadę II [10.1] która pozwala na pisanie posta pod postem, tylko jeśli spełni się dany tam warunek.

Użytkownik zawsze mógłby kombinować np. w skardze na swoją korzyść jeśli posiadałby on nieograniczony czas edycji postów. Przez to administracja by musiała dociekać co było pierwsze. Dlatego myślę że wprowadzenie tej prostej zasady ułatwi na wszystkim w korzystaniu z forum.

Jeśli użytkownik chce edytować post to wystarczy o to poprosić Moderatora Forum.\

Zamykam.

PS. Możliwa będzie też totalna zmiana regulaminu ze względu na wiele niedociągnięć z mojej strony.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Guest
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.