Morfi

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Morfi

 • Ranga
  Nowy
 • Urodziny
 1. Na Nie Brak wzoru
 2. Milion RDM'ów nie raz dostałeś bana za karma to loow. Na Nie
 3. Nick oskarżającego: EnclavE Nick oskarżonego: Michael Scofield SteamID oskarżonego: STEAM_0:0:185590790 Przewinienie: Ghosting Dowody: https://scr.hu/RqKyyw, Zapytałem gracza czy go zabić i czy był na niego kos odpisał just do it i kill czyli żebym go zabił, był czyli że był kos bo takie pytanie mu zadałem temu co go pytałem a Michael podpowiadał mi. Czas zdarzenia: Około godziny 17:00
 4. 1. Nick in-game: EnclavE 2. Imię: Wojciech 3. Wiek: 14 4. Dlaczego Ty nadajesz się na tą pozycję: Gram bardzo dużo, od rana do samej nocy, jestem pomocny oraz ogarnięty. 5. Staż na serwerze xSkygames: 64h 6. Doświadczenie jako administrator: W garry's modzie zerowe ale jezeli chodzi o zaufanie to mialem administratora w innej grze gdzie gralo po 1000 osob. 7. Czy wsparłeś finansowo serwery xSkygames: Nie lecz gdy będzie to bardzo konieczne to myślę że udało by mi się zakupić takową rangę. 8.Twoje SteamID: STEAM_0:0:98140766 9. Znajomość regulaminu: Bardzo Dobra 10. Znajomośc trybu TTT: Bardzo Dobra 11. Znajomość ULX'a: Dobra 12. Coś o sobie (Minimum:50 - 300 słów): Bardzo dlugo gram na komputerze w tygodniu od okolo 14 do 23 a w weekend od 10 do 3 w nocy.Interesuję się KSW oraz lubię słuchać muzyki. Na serwerze jestem aktywny. Pochodzę z Krakowa i uczęszczam do gimnazjum. Lubię grać również w inne gry nie tylko w garry's mod ale właśnie tej grze poświęcam jak najwięcej czasu. W przyszłości będę chciał iść na kierunek studiów na informatykę. Mając tę range będę starał się być obiektywny i nie patrzał na sprawy prywatne, nie będę wykorzystywał ją do złych celów.
 5. Jestem na nie. Ostatni raz na serwerze tydzien temu i tylko grałeś 25 minut.
 6. 1. Nick in-game: EnclavE 2. Imię: Wojciech 3. Wiek: 14 4. Dlaczego Ty nadajesz się na tą pozycję: Gram bardzo dużo, od rana do samej nocy, jestem pomocny oraz ogarnięty i z rana nie ma zazwyczaj adminów a wtedy gra dużo osób i rdm'ują. 5. Staż na serwerze xSkygames: 20h 6.Doświadczenie jako administrator: W garry's modzie zerowe ale jeżeli chodzi o zaufanie to miałem administratora w innej grze gdzie grało po 1000 osób. 7.Czy wsparłeś finansowo serwery xSkygames: Nie lecz gdy będzie to bardzo konieczne to myślę że udało by mi się zakupić takową rangę. 8.Twoje SteamID: STEAM_0:0:98140766 9. Znajomość regulaminu: Bardzo Dobra 10. Znajomość trybu TTT: Bardzo Dobra 11. Znajomość ULX'a: Dobra 12. Coś o sobie (Minimum:50 do 300 słów): Bardzo długo gram na komputerze w tygodniu od około 14 do 23 a w weekend od 10 do 3 w nocy. Interesuję się KSW oraz lubię słuchać muzyki. Na serwerze jestem aktywny. Pochodzę z Krakowa i uczęszczam do gimnazjum. Lubię grać również w inne gry nie tylko w garry's mod ale właśnie tej grze poświęcam jak najwięcej czasu. W przyszłości będę chciał iść na kierunek studiów na informatykę.
 7. Nick: Enclave SteamID: STEAM_0:0:98140766 Administrator nadający kare: Azot Link do bana w souercebans: https://sourcebans.xskygames.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:98140766&advType=steamid&Submit Wyjaśnienia: Chciałbym przeprosić bo grając nie wiedziałem co to propclimb a grałem bo wywaliło serwer ttt. Piszę odwołanie dlatego ponieważ gram na ttt ale z nudów wbiłem tutaj i teraz dostając bana na DarkRP dostałem tez na TTT a spędzam tam ponad połowe mojego dnia. Jeszcze raz przepraszam i gdy będzie taka potrzeba to juz nigdy nie wbije na ten serwer DarkRP tylko bd grał na ttt. Proszę o wyrozumiałość.