Kubeg

Moderator forum
 • Ilość dodanej zawartości

  96
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

18 Zajebisty ziomuś!

O Kubeg

 • Ranga
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

653 wyświetleń profilu
 1. Świetnie Jankoo. Podanie zaakceptowano i możesz się zabić. Do ekipy się nie dostajesz. Nie jesteśmy takimi idiotami by nie sprawdzać IP. Pozdrawiam
 2. Winny przyznał się do winy na serwerze. Został już ukarany. Zamykam.
 3. Ale podobno Han Solo umar
 4. Jestem za. Popieram tą kandydaturę. Według mnie 15 rok życia to idealny wiek na zostanie moderatorem serwera TTT. 300 odcinków TTT to idealny materiał na naukę. Gratuluję wytrwałości oraz powodzenia.
 5. Dodano nowe zasady napadów na bank.
 6. unban

  SourceBans mówi wyraźnie przecież.
 7. Tu wypowiem się jako świadek. Owy Maksymilian został wyrzucony, ponieważ zabijał przechodniów, którzy nic nawet nie robili m.in Barney. Ofc był to powód. Ty dostałeś bana ponieważ no cóż, cały czas mówiłeś jaka to administracja jest zła, narzekałeś że brak równouprawnienia, ogólnie płakałeś.
 8. Zamykam. Apelacja ma dużą ilość koloru czerwonego, którego (jak wiemy) mogą używać osoby moderujące. Karę już nadałem na podstawie poprzedniego threadu.
 9. Zamykam. Skarga zawiera sporą ilość koloru czerwonego, który jest zastrzeżony dla osób moderujących. SteamID został podany niepoprawnie. Nakładam karę w postaci punktów oraz moderacji zawartości.
 10. Jest to punkt z Tego miejsca. Polecam się zapoznać i przeczytać jeszcze raz. Jednak zostawiam otwarte.
 11. Ban jest na całe konto Steam, więc family share nic ci nie da
 12. Odsyłam do tego tematu i zamykam w związku z brakiem wzoru.
 13. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
 14. Jako że zazwyczaj nie mam tendencji do wypowiadania się w podaniach/apelacjach/skargach(chyba że są o mnie), to jednak sądzę że teraz muszę. Jankoo był w miarę dobrym graczem ale zrobił co zrobił i chyba już wystarczająco długo pokutuje. Każdy z nas może zrobić taki wybryk z zazdrości/złej sytuacji w domu/zdenerwowania. Nie tłumaczy go to jednak, bo sam przyznał się do tego. Myślę, że powinien wrócić na przynajmniej jakiś czas próbny. Tym bardziej że mamy święta w końcu
 15. Dalej nie to. Wejdź na steamid.io i wpisz tam te numerki i daj nam SteamID. Nie community id, nie steam03 czy co tam jest. SteamID.