Kubeg

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  103
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  11

Kubeg last won the day on December 6 2016

Kubeg had the most liked content!

Reputacja

18 Dobry ziomek

O Kubeg

 • Ranga
  Użytkownik
 • Urodziny

Ostatnie wizyty

999 wyświetleń profilu
 1. Poprawcie mnie, jeżeli jestem w błędzie, ale hitboxy są w playermodelach już i to jest miejsce w którym powinny padać strzały, by był zadawany damage, tak? +dodatkowy content How to: pomóc koledze w podaniu? Posiadaj konto z 1-3 postami jak koledzy wyżej (prócz administratora ttt), (opcjonalnie) utwórz konto na forum w dniu stworzenia przez kolegę podania, wypowiedz się pozytywnie, ewentualnie sam zrób podanie i współpracuj z kolegą, oboje pisząc sobie dobre opinie, Dlaczego mnie to nie dziwi? (nie jest to offtopic za bardzo)
 2. Proszę o zamknięcie skargi
 3. O to, że blokował parking i przywłaszczył sobie go pobierając za to opłatę będąc gun dealerem (failrp)
 4. Po pierwsze koledzy wyżej, jest to łamanie regulaminu, więc tak, mogę się czepiać c: Po drugie to failrp, ponieważ: 1) jest gundealerem 2) przywłaszczył sobie własność publiczną i zrobił ją jako prywatną. Po trzecie: był zakaz dla hobo, więc czysto teoretycznie hobo nie może przebywać w miejscu publicznym (właściwie to prywatnym bo sobie przywłaszczył wbrew zasadom) w którym może on budować. Zanim będziecie go bronić, przeczytajcie skargę, obejrzyjcie film i przeczytajcie napisy, które są tam umiejscowione.
 5. Zanim przeczytacie. Ta skarga nie ma na celu pokazanie tego, że mam ból dupy, że "oh straciłem admina, to muszę pokazać, że cała reszta jest gorsza, to ja byłem ten najlepszy" Nick oskarżającego: Kubeg Nick oskarżonego: Barney SteamID oskarżonego: STEAM_0:0:77373940 Przewinienie: Zignorowanie przewinienia mimo interwencji (pozwoliłem sobie dodać) Opis: Więc, gracz Wyrewolwerowany Rewolwerowiec (nie, to nie multiskarga) zajął pewien obszar naprzeciw spawna (widoczne w dowodzie). Obszar ten był zablokowany dookoła siatkami, co uniemożliwiało wjazd m.in samochodów, mimo że teren ten jest publiczny, więc owy gracz dopuścił się do złamania zasady 6.1. Po zgłoszeniu to administratorowi, ten uznał, że blokowanie tego obszaru jest zgodne z regulaminem (nie jest oczywiście) i zaczął mówić, że R4K0 pozwala na budowanie takich rzeczy (tu się zgodzę, bo R4k0 nie miał nic przeciwko tym śmiesznym budkom a'la sklepy), jednak blokowanie całego obszaru to już jest szczyt, plus zakazanie wstępu pracy hobo(3d2d textscreen). Nie było to ustawione przez gracza wymienionego wyżej, lecz przez ochroniarza, pracującego u tego gracza. Barney, tłumaczył mi, że inni też tak robią (przytoczył m.in blokowanie rafinerii, co jest zakazane) i on sobie nic z tego nie robi. Teren był cały zablokowany, co uniemożliwiało pozostawienie auta na parkingu (nie dość, że ten Rewolwerowiec miał sklep, to pobierał opłatę za wjazd na teren miejsca publicznego, co sobie tłumaczył, że publiczne = również jego i on może sobie robić z tym co chce). Oskarżony administrator po prostu zignorował te złamanie regulaminu i powiedział że nic mu nie zrobi. Niestety jak wiemy (niektórzy może nie wiedzą), demka nie zapisują własnego głosu (głosu osoby która nagrywa owe demko), więc zmuszony jestem dodać napisy, które mniej więcej będą informować co w danej chwili mówiłem, by znaczenie filmu i wydarzenia, które się tam odbyły były jasne i klarowne. Dowody: POLECAM WŁĄCZYĆ NAPISY Czas zdarzenia: Okolice godziny 15
 6. Z góry już powiem że nie ma takiej opcji, ponieważ VCMod gryzie się z nim.
 7. Well...

  THE YEARS START COMING AND THEY DON'T STOP COMING 

 8. Obecnie jest tworzony owy serwer. Jeżeli chcecie jakieś większe informacje to proszę udać się do @ZBIGGIE
 9. Świetnie Jankoo. Podanie zaakceptowano i możesz się zabić. Do ekipy się nie dostajesz. Nie jesteśmy takimi idiotami by nie sprawdzać IP. Pozdrawiam
 10. Winny przyznał się do winy na serwerze. Został już ukarany. Zamykam.
 11. Ale podobno Han Solo umar
 12. Jestem za. Popieram tą kandydaturę. Według mnie 15 rok życia to idealny wiek na zostanie moderatorem serwera TTT. 300 odcinków TTT to idealny materiał na naukę. Gratuluję wytrwałości oraz powodzenia.
 13. Dodano nowe zasady napadów na bank.
 14. unban

  SourceBans mówi wyraźnie przecież.
 15. Tu wypowiem się jako świadek. Owy Maksymilian został wyrzucony, ponieważ zabijał przechodniów, którzy nic nawet nie robili m.in Barney. Ofc był to powód. Ty dostałeś bana ponieważ no cóż, cały czas mówiłeś jaka to administracja jest zła, narzekałeś że brak równouprawnienia, ogólnie płakałeś.