Persona non grata

Administrator DarkRP
 • Ilość dodanej zawartości

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutral

O Persona non grata

 • Ranga
  Użytkownik
 1. W końcu będzie można podpalić komuś dom i patrzeć jak płonie >:D Jestem na tak.
 2. Pomysł bardzo dobry Czas szykować muzykę >:D Jestem na TAK
 3. Obecna mapa jest bardzo dobra.
 4. Bez gibów nie będzie syfu, a zwiększenie hp kończyn dodatkowo poprawi optymalizację. Bez całkowitego rozwalania ciała będzie to wyglądać jeszcze brzydziej niż poprzednio :\
 5. Nie znam tego gościa. HET
 6. Mi nigdy nie zlagowało nawet przy zmieleniu kilku ciał na raz w bardziej lagujących wersjach mielarki. Trzeba było mu w tym pomóc, rzadko utykało w powietrzu samo z siebie. A policjanci też mogli zjadać bandytów
 7. Według mnie był to bardzo przydatny i lubiany addon pozwalający pozbywać się ciał, oraz pozwalał na ciekawsze strzelaniny. Oczywiście gore mod pozwalał także graczom i innym osobnikom na większą inwencję twórczą np. wieszanie ciał, mielarka, rozwalanie ciał dla HP. Wnoszę więc o przywrócenie gore mod ze zmniejszoną ilością krwi oraz gibów. (aby zmniejszyć lag dla niektórych użytkowników)
 8. Nicht.
 9. Swat medyk nie służy do rushowania. Ma stać z tyłu i leczyć resztę swatów/policjantów.
 10. Po dziesięć muszą być bo co to by były za shipmenty. A po 1/5 pozwolą więcej sprzedać.
 11. Proponuję aby pozwolić gun dealerowi kupować droższe bronie np. snajperki w ilościach po 1 lub 5. Ludzie po prostu nie chcą kupić tak drogiej broni, a gun dealer nie chce mieć zalegającego na stanie shipmentu 9-ciu snajperek.
 12. Dobrze jest bez inventory. Wydacie to kilka tysięcy z drukarek to się wam nic nie stanie. A przynajmniej się będzie ciekawiej grało.
 13. Hud mógłby wrócić. Ale inventory powinno zginąć na wieki wieków.
 14. Wiem. wiem gracze mogą zniszczyć serwer itd. Ale większy proplimit pozwoli budować ładniejsze bazy, sklepy itp. Z drugiej strony można też (jeżeli to możliwe) zwiększać limit wraz z rangą (user ma mniej, donator trochę więcej itd.)
 15. Całkiem fajny mod. I las w końcu byłby użyteczny.