Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Dziś
 2. od bigbluejointa to Ty się odczep
 3. Jestem na tak , ponieważ: -jest naprawdę ogarnięty, -zawsze pomaga innym -zna się na wszystkim -jest stałym, częstym graczem -był już adminem na kilku serwerach
 4. Wczoraj
 5. Nowa funkcja donatorów: Ustawianie punktów na minimapie. Teraz znajdą wasze gunshopy!

  1. Krzysztof

   Krzysztof

   Niby fajnie ale i tak bym się bardziej cieszył gdyby choć 1 admin zaczął grać na DarkRP

  2. hope xd

   hope xd

   No fajne ale kiedy będzie serwer?

  3. xSkyer

   xSkyer

   Dzisiaj o 20.

 6. W końcu będzie można podpalić komuś dom i patrzeć jak płonie >:D Jestem na tak.
 7. Pomysł fajny, ale biorąc pod uwagę optymalizację serwera i częstotliwość crashy to nie wiem czy ma to sens. Ogólnie to jestem N E U T R A L.
 8. https://scriptfodder.com/scripts/view/302/darkrp-fire-system Skrypt kosztuje 7$. Nazbieram na niego hajsu i go kupię. Mooże na następny miesiąc. (Ewentualnie jak ktoś chce kupić vipa przez dotację na paypalu - zapraszam do xSkyera - dłuższe vipy można zakupić :))
 9. Jestam na Tak Jak dla mnie jest ok, nawet keidys już miał tę posadę więc coś o tym wie. (old times, good times ;D)
 10. BigBlueJoin , on w elicie był? grubas gra juz tylko w BF1/3/4
 11. Polecam, dobrze się z nim gra i nigdy nie łamie zasad.
 12. Polecam dobry gracz można się z nim dogadać i jest ogarnięty
 13. Ostatni tydzień
 14. Świetnie Jankoo. Podanie zaakceptowano i możesz się zabić. Do ekipy się nie dostajesz. Nie jesteśmy takimi idiotami by nie sprawdzać IP. Pozdrawiam
 15. kiedyś mieliśmy beef na noże tera gramy razem i zabijamy, jestem na tak, zna się na tym jak nikt inny
 16. Wczoraj
 17. Strażak byłby ciekawy bo : jest na mapach typu rockford budynek straży pożarnej , mogliby gasić pożary rozpętane np. przez wybuch meth laba , wybuch samochodu. Wg mnie ta praca byłaby ciekawa , ponieważ pożary są rzeczą która dzieje się na co dzień więc proszę o dodanie tej pracy.
 18. Ostatni tydzień
 19. Super podanie,popieram chłopaka oraz mogę ci przesłać piniądze na wsparcie serwera(Dom dziecka rules!)
 20. 1. Nick in-game: JasiakKwasiak 2. Imię: Jasiek 3. Wiek: 15 i 7/8 4. Dlaczego Ty nadajesz się na tą pozycję: Bo noszę trampki zimą. 5. Staż na serwerze xSkygames TTT: Troche mały, ale jednak duży. Wręcz zerowy. 6. Doświadczenie jako administrator: W kij duże, w domu dziecka rządzę każdym! 7. Czy wsparłeś finansowo serwery xSkygames: Nie, bo nie dostaje kieszonkowego. Ale jak uzbieram to wspomogę. 8. Twoje SteamID: STEAM_0:1:111316013 9. Znajomość regulaminu: Owszem, znam. 10. Znajomośc trybu TTT: 11/10 11. Znajomość ULX'a: 9/9 12. Coś o sobie (Minimum: 50 Max: 300 - słów): Jestem Jasiek, mam 15 lat i 7/8 pochodze z Polski. Mieszkam w domu dziecka, ale mam komputer bardzo fajny gdzie inne bachory nie mają. Mam kolegę Kube, który ma nick Kubeg. Ogólnie to czytam książki i ucze się języków obcych. Na razie umiem rosyjski, niemiecki i angielski. Jestem w trakcie uczenia się francuskiego ale niestety mam dwójkę z tego przedmiotu. Mam 15FPS'ów w GMOD'zie ale i tak zapanuje nad tymi RDM'ami! Szybko się uczę bo mnie rodzice bili jak byłem mały - tak mówi moja Pani z gimbazjum. Nie pale, nie pije, nie ćpam! Wzorowy ze mnie chłopak!
 21. Ci sami propkillerzy od kilku godzin.

  SWAT robi co może.

  Adminów nie widać od wczoraj.

  Send help.

  1. SentaiChan

   SentaiChan

   Umiem opisać to jednym słowem

   Minecraft 

  2. Simman102

   Simman102

   Menkeft>życie

  3. Persona non grata

   Persona non grata

   Ja jeszcze trochę wchodziłem, ale sam was nie upilnuję.
   I tak ta edycja kaput :/

 22. Wczoraj
 23. 1. Nick in-game: Samohud (Wyściguwka) 2. Imię: Bartek 3. Wiek: 16 lat 4. Dlaczego nadaję się na tą pozycję: Jestem ogarnięty, spokojny, opanowany, cierpliwy. Bardzo dobrze znam zasady serwera oraz tryb TTT, spędzam dużo czasu na serwerze i znam dużą część społeczności serwera. 5. Staż na serwerze: 53.83 h 6. Doświadczenie jako administrator: Byłem administratorem/moderatorem na 3 serwerach w innej grze, każdy z tych serwerów miał 100-800 osób. 7. czy wspierałeś serwer finansowo: Nie miałem okazji, ale gdy będzie taka potrzeba mogę go wesprzeć. 8. Moje steam id: STEAM_0:1:83131226 9. Znajomość regulaminu: bardzo dobra 10. Znajomość trybu TTT: Bardzo dobra 11. Znajomość ULX'a: dobra 12.Coś o sobie: Często gram na komputerze w takie gry jak garry's mod. Interesuję się informatyką: programowaniem jak i hardware. Lubię oglądać filmy i słuchać muzyki. Uczęszczam do 3 klasy gimnazjum we Wrocławiu. Zamierzam kontynuować naukę w technikum informatycznym, oraz w przyszłości zamierzam pójść na studia informatyczne. Mając moderatora na serwerze będę pomagał innym i nie będę wykorzystywał tej rangi do zdobywania dla siebie korzyści.
 24. Ostatni tydzień
 25. Możemy jedynie zmniejszyć DMG aut lub samych butów. To już jest u nas symbol hobo, zostanie na zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°).
 26. Podanie odrzucone. Pozdrawiam z Krakowa, mam nadzieję, że się nie uduszisz.
 27. Podanie odrzucone.
 28. Podanie odrzucone.
 29. Bez zbędnego pisania po prostu wyślę link
 30. Apelacja rozpatrzona pozytywnie.
 31. Zawsze to samo "no oni zaczeli propkillowac to robilem to samo" Prosze o skrocenie do bana czterodniowego
 32. Podanie rozpatrzone pozytywnie. Zostajesz przyjęty na okres próbny 2 tygodni. Powodzenia.
 33. Pokaż więcej aktywności