Skocz do zawartości

Discord

Zapraszamy na naszego Discorda! https://discord.gg/bQVzsXt

Gość RoWeR

Utworzenie serwera SWRP

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RoWeR

Zgłoszone przez: RoWeR

Dotyczy: Utworzenia nowego serwera Star Wars RP

Opis: Witam wszystkich bardzo serdecznie wielu z was starych graczy pamięta serwer SWWK na którym panował wciągający klimat CHCIAŁO SIĘ TAM GRAĆ !!!. Wielu z was obserwuję wydarzenia które dzieją się na arenie Polskiego Gmoda i wielu z was nie jest zadowolona taką koleją rzeczy, wiele serwerów powstaje lecz są bardzo słabej jakości mam na myśli zero RP zero wykwalifikowanej administracji oraz komandorów. Większość tych "dużych" serwerów za niedługi czas upadnie gracza przejadła się już ta monotonia na tych serwerach. Na polskiej arenie nie ma DOBREGO serwera SWRP. Większość serwerów prowadzi "wojnę" pomiędzy sobą jest to skandaliczne zachowanie najlepiej jak każdy serwer robił by swoje i zachęcał RP do wejścia na serwer. Więc proponuje utworzyć serwer z prawdziwego zdarzenia Doświadczeni komandorowie który znają się na rzeczy rzetelna administracja która nie faworyzuje swoich przyjaciół. Proponuje zrobić idealny serwer w starym stylu SWWK który posiadał by swój klimat. I proponuję utworzyć serwer nie na DarkRP lecz na StarwarsRP 

Uzasadnienie: Nie ma dobrego serwera SWRP, Serwery SWRP wracają do popularności na całym świecie, Nie ma Polskiego serwera na StarwarsRP (Nie licząc jednego ale to...), StarWars zawsze przyciągał graczy lecz najpier trzeba ich zachęcić 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja myślę że pomysł bardzo spoko i sam bym pograł na dobrym SWRP, ale czy ilość pracy jaką by trzeba włożyć w taki serwer by się zwróciła? Czy grałoby te dajmy na to 40 osób? Czy to jest to czego ludzie chcą?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

(odpowiedź z dużym opóźnieniem)

Nie jestem fanem Star Wars i dlatego nigdy nie zabrałem się za serwer SWRP. Jeżeli znajdzie się jakaś kompetentna osoba chętna do poprowadzenia takiego serwer to faktycznie można o tym pomyśleć. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...