Skocz do zawartości

Discord

Zapraszamy na naszego Discorda! https://discord.gg/bQVzsXt

ToMojeEGO

[Uwagi/Propozycje] Farmer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym przedstawić parę uwag dotyczących klasy RP o nazwie Farmer.

1. Błędy:

- wsadzane nasiona do doniczek często znikają, odbijają się tym samym na sytuacjach finansowych farmerów, zakup czterech nasion ziemniaków (koszt 2000$), które znikają bywa problematyczne

- podniesienie doniczki często wiążę się z zniknięciem nasion lub niemożnością wykonania na tej doniczce akcji typu podlewanie

prawdopodobne znikanie przedmiotów (nie tylko związanych z farmerem) po przejeździe taksówką

2. Propozycje:

- nad doniczką jest uwzględniony indeks w postaci trzech ikon, nawozuwodysłońca. Chodzi mi tutaj konkretnie o to, iż owe indeksy mogłyby wprawiać graczy w większą interakcję - tutaj chodzi mi o to, iż nawóz mógłby się zużywać przy czym ikona by bledła lub po prostu zapas ikony opadałby z góry na dół przy czym nasycenie kolorów, także odgrywałoby rolę informacyjną. Tak samo z wodą czy też słońcem, im większe zapełnienie tychże ikon lub niedobór - informowałby gracza, iż trzeba podlać nasiona lub przenieść w bardziej słoneczne miejsce.

- dodatkowe nasiona lub uwzględnienie "mechanizacji" farmy, typu jakaś taśma, w której umieszczałoby się nasiona, a one po kliknięciu przycisku chociażby ON przesuwałyby się po taśmie, prosto do donicy.

- półki/shelfy na nasze składniki czyli np., nasiona, konewki lub jakieś zbiorniki wody, z których wodę można by było pobrać - wtedy konewka mogłaby być pusta, a ze zbiornika można by było czerpać tą wodę lub po prostu z konewki wlać do zbiornika.

- jeśli dodano by "oświetlenie donic/nasion" to można by było dodać jakieś przedmioty typu "lampa". Swoje by kosztowały, a nasiona, także mogłyby znajdować się w domach.

Myślę, iż to na tyle moich pomysłów.

Proszę o nie zamykanie tematu, gdybym miał nowy napływ pomysłów co do tejże klasy RP postaci.

Pozdrawiam,

ToMojeEGO.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

#P.S. 

Nie mogę edytować to, więc piszę tak.

W obecnej chwili 22:10:58 sekund, straciłem 8 tysięcy na farmerze.

W trzech próbach wsadzenia nasion do doniczki (ziemniaki/sałata) znikają od razu po pokazaniu ikonki.

Proszę o NATYCHMIASTOWE NAPRAWIENIE BŁĘDU. To jest niesamowiscie irytujące i psujące zabawę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta