Skocz do zawartości

Discord

Zapraszamy na naszego Discorda! https://discord.gg/bQVzsXt

Azot

Zarząd
 • Zawartość

  84
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Azot w Rankingu w dniu 14 Sierpień 2018

Azot posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

8 Dobry ziomek

5 obserwujących

O Azot

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

740 wyświetleń profilu
 1. Azot

  Podanie Ahus

  Podanie rozpatrzone negatywnie. Bardzo cieszymy się, że poprawiło się Twoje zachowanie i nie łamiesz regulaminu (brak wpisów w Gextension), ale uważamy, że jest dla Ciebie za wcześnie aby dostać się w nasze skromne progi.
 2. Azot

  [Skarga] Em$oN™

  Skarga rozpatrzona pozytywnie. Oskarżony został wcześniej ukarany. Zamykam.
 3. Skarga rozpatrzona negatywnie. Brak całkowitego uzupełnienia wzoru (STEAM_ID nie zostało podane). Dowody nie są wystarczające. Spam zamiast dyskusji.
 4. Azot

  PopychaniePropami

  W skardze nie zastosowano wzoru. Zamykam
 5. Azot

  PODANIE BOMBLA

  Jestem na nie. " By dostać się do ekipy, musisz spełniać poniższe wymagania: Przynajmniej 15 lat, Przynajmniej 15h na serwerze. " ~ Temat ze wzorem podania Dodatkowo posiadasz 7 ostrzeżeń w tym za mass rdm dokonanego podczas rewolucji bez konkretnego powodu oraz bez zgody / konsultacji z administratorem.
 6. Azot

  Negev...

  Bawią mnie te zarzuty, że nikt nie chce sprzedawać tej broni, bo gdy ja próbuje handlować jako mafia to zgłasza się jedna osoba, która w rezultacie nie kupuje nic, albo deagla. Dziś pierwszy raz od dawna mi się zdarzyło, żeby ktoś kupił ode mnie negeva. Dodam, że sprzedaje w cenach prawie identycznych jak kupuje pod f4.
 7. Azot

  Temat: Skarga Wolf

  Przyznam, że wtedy grałem na serwerze i oskarżony wielokrotnie łamał zasady FearRP i dokonywał masowego RDM. 6.5 Policja ma obowiązek niszczyć nielegalne przedmioty np. printerki, weed itp. jeżeli ja złamałem ten punkt to bombel i Thawus również ponieważ byłi tam ze mną twoje dowody są nie wystarczające ^^^^^^ Nijak ma się ten punkt do tego oskarżenia. "Kolega też użył Advert by dowiedzieć się gdzie jestem co mnie utwierdza w przekonaniu, że nie mógł wywnioskować tego w inny sposób niż TABem" jest to bezsensu Jest to całkiem sensowne, tylko trzeba wiedzieć, gdzie szukać. Szukając advertem bazy pokazujesz, że nie mogłeś usłyszeć "podejrzanych dźwięków" ani zobaczyć cokolwiek, co jest podejrzane, bo nawet nie byłeś przy podejrzanym miejscu. Czyli można całkiem śmiało bazować na tym jakobyś uprawiał metagaming i poprzez nazwę job'a szukał potencjalnych kryminalistów.
 8. Azot

  Ban ?

  Występuje po prostu pewien błąd, który trzeba naprawić. Czekamy na interwencje xSkyer.
 9. Azot

  Skarga

  ... Advert z tego co wiem służy do reklamowania sklepów, pisania ogłoszeń itd. Do komunikacji jest czat. Będąc na serwerze nie widziałem nikogo, kto by OTWARCIE przyznał, że nie pasuje mu to jak "prowadzę służbę". No chyba, że chodzi Ci o Twojego kolegę, co się dziwił, że jak próbował Cię odbić policji to zabili i Ciebie i jego. Nie mam pojęcia z jakiego powodu ma ktokolwiek ciągnąć tę skargę dalej. Do dyskusji nie wnosisz nic nowego poza zarzutami nie popartymi niczym i zaczynasz oskarżać kolejną osobę o niewiedzę na dany temat, tylko dlatego że się z Tobą nie zgadza. Dopóki przez Oskarżającego nie zostanie wniesionego nic do dyskusji (jakiekolwiek dowody, podstawy) powstrzymam się od odpisywania i komentowania jego niedociągnięć w postach, w których zawarta treść nie jest w żaden sposób poparta. Nie chcąc robić spam'u, czekam na werdykt.
 10. Azot

  Skarga

  Tobie chodzi o to, co będąc hobo się do was wspiąłem przez mury? To było przed jakąkolwiek interwencją z mojej strony. Pisząc, że posypią się warny pisałem nadal w wierze, że ty latasz po mieście i zabijasz (przyszedłem wyjaśnić sprawę). A co do zaprzeczenia słowami Mojej wypowiedzi: Jest ono nie na miejscu, ponieważ faktycznie napisałem, że upomnienie powinno poprzedzić ewentualne zabójstwo, jeśli chodzi o teren objęty KOS'em. Nigdzie nie wskazywało na to, żeby to był KOS, więc poleciałem się upewnić (lub napisałem na OOC, nie pamiętam) gdzie zabijasz. Również nie zostałeś za to ukarany. Pytając o treść punktu w regulaminie ułatwiłem Ci sprawę, gdybym pytał "Co jeszcze podchodzi pod ten punkt regulaminu?" to musiałbyś wymieniać każdy możliwy sposób napisania obraźliwego napisu i jego rodzaj, ale to tak tylko przy okazji zarzucania mi zadania złego pytania. Ja tam was co najmniej dwa razy widziałem przy samochodzie z kolegami. Było tego zdaje się więcej, licząc także te przed moim przyjściem. Nie chciałoby Ci się? To po co ta skarga? Moje spekulacje są takie, żeś pisał ją póki byłeś "podekscytowany" tym, a pisząc, że potem by ci się nie chciało utwierdzasz mnie w tym przekonaniu. Z czasem emocje, by opadły. Pisząc skargę ze źle uzupełnionym wzorem zaśmiecasz forum. > Spotykasz admina pierwszy raz > Śmie Ci zwrócić uwagę na Twoje zachowanie > hurrr jakim prawem on ma admina durrr! To znaczy, że jak przy właścicielu i innych adminach nie odwalasz, to następny admin, jak coś zrobisz w ogóle nie powinien Cię ukarać? Co ma tryb do znaczenia regulaminu? Regulaminy wszędzie są tak samo ważne.
 11. Azot

  Skarga

  Toksyczne zachowanie nie jest mile widziane. Nie wiem także z jakiego powodu to komentujesz, gdyż nie ma to żadnego związku ze skargą, nie zostałeś za to ukarany ani nic. Zapytałem na czacie OOC, w jakim celu pisałeś hidden adverty typu "mam go zabić?" Skoro był na KOS'ie to albo go zabijasz albo nie i nie ma potrzeby pytać się innych graczy. Nie rozumiem w jaki sposób pokazuje to brak znajomości podstaw rp. Napisałem, że pasowałoby wpierw dać upomnienie, że przyszła ofiara znajduje się na KOS'ie i ma opuścić terytorium. (Szczególnie, że napis się mógł zbuggować, np. jak mi przez co go nie widziałem) Sytuacja z hidden advert'ami była taka, że ich nadużywałeś. Co chwilę z nich pytałeś "zabić go?" itd. Natomiast gdy przychodziłem to wyjaśnić (bo nie wyglądało to na czyjeś wtargnięcie terytorium, tylko na zapytania, czy zabijać losowych ludzi) to się wykłócałeś bezsensownie (dosłownie, odpowiedzi nie miały sensu), a ja tylko starałem się dbać o porządek (jakby się okazało, że miałem racje to potem by poleciały skargi, że admin nic nie robi a widzi). Teraz się odwołam do tego postu przed postem Raka. Nie znałeś tego punktu + go złamałeś, dało mi to podstawy do sądzenia, że nie znasz regulaminu. Jak wtedy napisałem, były to napady parę pod rząd, ty mu pomagałeś czyli też brałeś w tym udział. Zawsze mogłeś poczekać i zrobić to jak będziesz miał dostęp do komputera i napisać, zamiast zaśmiecać forum. Serwer jest dla graczy, admin ma pilnować porządku, aby dało się grać. Różnica jest 10 godzinna. (12h-2h=10h). Jestem najgorszym adminem? Jak mi przykro, że widziałeś mnie raz, odwaliłeś parę rzeczy i teraz mnie tak nazywasz, bo pociągnąłem Cię do konsekwencji. Regulamin jest po to, abyś nie robił tego ani razu. Pozdrawiam.
 12. Azot

  Skarga

  robi "metagaming" - porozumiewa się na ooc Jeśli staram się wyjaśnić rzeczy, które robisz RP, a co do ich zgodności z zasadami mam wątpliwości to piszę na OOC, bo do tego ten czat służy. spectatowanie gracza bez powodu Byłem na pracy ASS - Admin Secret Service, spectate'owałem Ciebie i parę innych osób na zmianę, profilaktycznie. warn za napisanie hiden adv podczas admin sita Gdy pytałem, czy zrozumiałeś zasady jakie ustaliłem na początku rozmowy między mną, Tobą i zdaje się kenny'm nie miałeś czasu, aby odpowiedzieć (parę razy powtórzyłem to pytanie zanim się doczekałem odpowiedzi tak swoją drogą), ale żeby pisać hidden adverty komentujące te zasady już go miałeś. Brak znajomości zasady DarkRP Gdy Cię spectate'owałem zobaczyłem, że na boku jednego z budynków nienależącego do Ciebie postawiłeś wielki text screen z napisem "Je***c Disa", oczywiście bez gwiazdek. Wziąłem Cię porozmawiać na dach, zacząłem od pytania, czy znasz regulamin. Odpowiedziałeś, że tak i nawet czytałeś. Gdy zapytałem o pierwszy jego punkt: 1.1 Zakaz krzyczenia i używania obraźliwych słów w tym "JP, HWDP, JP2GMD" itp. Nie potrafiłeś odpowiedzieć na to pytanie - czyli mnie okłamałeś, pisząc, że znasz regulamin. Nie wspomnę już o tym, że parę razy pod rząd napadałeś na samochody z kolegami, co Ci podarowałem. W skardze także nie ma zawartych dowodów, oraz wzór skargi jest nieuzupełniony (brak SteamID, mogłeś je wziąć z GExtension). P.S. Mogłem Ci za to dać warna i miałbyś dłuższego bana niż w tej chwili (3 warny = 12h ban).
 13. Jestem na nie. Punkt 7 - jak sam, prawdopodobnie kopiując wzór, napisałeś: "(Minimum 30 słów)" - U Ciebie, razem z powtórzeniem z punktu 2, doliczyłem się 22. Zatrzymajcie te karuzelę śmiechu: Skąd pewność, że jako Administrator, jak serwer znowu będzie miał chwilę słabości nie uciekniesz sobie na inny "bo zamiera". Napiszę Ci to co malwinowi: Bycie w administracji to nie jest ubranie, że wkładasz je, gdy jest na nie moda. P.S. To nie czasem ty pisałeś, że wrócisz na serwer jak mnie nie będzie?
 14. Azot

  Podanie Malwin228

  Jestem na nie. "Adminowanie" to nie jest ubranie, że jak wraca trend, to się je znowu zakłada. Gdy serwer miał chwilę słabości (5 graczy najwięcej) grałeś na innym darkrp i kompletnie ignorowałeś prośby o pomoc / zmianę. Natomiast teraz, gdy serwer "wrócił do świetności", przypomniałeś sobie o nim.....
×
×
 • Dodaj nową pozycję...