Skocz do zawartości

Discord

Zapraszamy na naszego Discorda! https://discord.gg/bQVzsXt

xSkyer

Właściciel
 • Zawartość

  274
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  28

Ostatnia wygrana xSkyer w Rankingu w dniu 14 Styczeń 2018

xSkyer posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

38 Zajebisty ziomuś!

O xSkyer

 • Tytuł
  ぼくのぴこ
 • Urodziny 10/19/2000

Ostatnie wizyty

5507 wyświetleń profilu
 1. Z dniem 01.01.20 została otwarta rekrutacja na moderatorów serwera DarkRP Aby dostać się do ekipy, musisz spełniać kilka poniższych wymagań: Przynajmniej 15 lat. Przynajmniej 20h przegranych na serwerze Znajomość społeczności serwera Reszta opisana poniżej: Wzór którego trzeba się trzymać: Należy go użyć w nowym temacie tego działu z nazwą "Podanie <twój nick>"" 1. Nick in-game: 2. Imię: 3. Wiek: 4. SteamID: 5. Link do profilu Gextension: 6. Dlaczego Ty nadajesz się na tą pozycję: 7. Doświadczenie jako administrator: 8. Znajomość regulaminu: 9. Coś o sobie (Minimum 50 słów) : Zasady: 1. Podania napisane niezgodnie ze wzorem będą usuwane. 2. Kandydat musi być dojrzały i posługiwać się poprawną polszczyzną. 3. Czas oczekiwania na odpowiedź to maksymalnie jeden miesiąc. 4. Zgłoszenie nie gwarantuje zaakceptowania podania. 5. W przypadku zgłoszenia kandydatury w momencie, gdy rekrutacja jest zamknięta, czas rozpatrzenia wydłuża się na bliżej nieokreślony. 6. W przypadku odrzucenia podania kandydat musi odczekać minimum miesiąc od zamknięcia tematu, aby napisać ponownie podanie. 7. Wszelkie śmieszkowanie w podaniu kończy się permanentnym zakazem brania udziału w kandydaturze. 8. Użycie koloru czerwonego (którego używania zakazuje regulamin forum) spowoduje nałożenie stosownej kary oraz punktów karnych.
 2. (odpowiedź z dużym opóźnieniem) Nie jestem fanem Star Wars i dlatego nigdy nie zabrałem się za serwer SWRP. Jeżeli znajdzie się jakaś kompetentna osoba chętna do poprowadzenia takiego serwer to faktycznie można o tym pomyśleć.
 3. Zachęcam do korzystania z klubów!
 4. xSkyer

  PODANIE BOMBLA

  Podanie odrzucone.
 5. xSkyer

  Podanie Werty

  Podanie odrzucone.
 6. xSkyer

  Zmiany w policji/SWAT

  A tak już na serio. Można się nad tym zastanowić. Gdyby nie fakt, że jest problem z autami policyjnymi to można by bez problemu do niego wrzucać ludzi. Biorąc pod uwagę liczbę potrąceń można poczuć się jak w Calais więc jak najbardziej Famasy jak we Francji są na miejscu. To ma sens. Zawsze każdy S.W.A.T. był dla donatorów. Wyjątkowo w tej edycji zwykły S.W.A.T. jest dla wszystkich. Podobno premium nic nie ma, a jeszcze chcecie im zabierać? Jestem świadomy błędów z autami policyjnymi, postaram się je naprawić.
 7. xSkyer

  Zmiany w policji/SWAT

  Policja i S.W.A.T. na serwerze Minecraft?
 8. xSkyer

  Rework Farmera

  Ostatnio kupiliśmy addon na farmera. Odrzucam.
 9. xSkyer

  Ban ?

  Problem rozwiązany, serwer zrestartowany. Zaraz nadamy unbany.
 10. xSkyer

  Podanie Werty

  Proszę @Janusz i @Sebastian :3 o podanie swoich profili Gextension.
 11. xSkyer

  Podanie Potworek

  Podanie rozpatrzone pozytywnie.
 12. xSkyer

  Propozycja

  Trzy razy na nie, dziękujemy. Nie mogę pozwolić na to aby wizerunek Hobo pogorszył się.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...